Havalı kombinler yapmayı, günümüz insanları olarak çok seviyoruz. Çağımız bizi modernliği hatta daha ötesini farklı şeyler aramamızı gerektiriyor. Biz bayanlar bayılırız modaya herkes biliyor artık, ama aslında beylerde çok bakımlı bu zamanlarda.

Tarz yaratmak zor iş, çok uğraşmalı. Günümüz modacıları da çeşitli programlarla genç kızlarımıza doğru kombin eğitimleri veriyorlar. Ama herkes o tür programları izlese bile doğru öğrendiklerini yanlış anlayabiliyor ve herkesin maalesef bir Stilist’i yok bu devirde. İşte bu yüzden yardımcı olabileceğim şeyleri sizlere sunmak istedim.

Bugün sizlerle Bol Pantolonlar Nasıl Kombinlenir ? ,bu konuyu paylaşmak istiyorum. Bence bol pantolon kombinleme işi insanı hem rezil hem vezir edebilecek bir konudur. Ben sizlere vezir, hatta prenses nasıl olunur onu anlatacağım.

Mutlaka uzun bir topuklu ayakkabınız olmalı ve pantolonun altında kaybolmalı, yok olmalıdır. Çünkü bacak boyunuz hem uzun gözüküyor. Hem de bence proporsiyonunuz daha şık ve asil duruyor. Sonra isterseniz eğer dar dantel ama pantolonunuz ile arada keskin renkler olmayan bir bluz hatta sadeliğinize göre bir takı saat,kolye,küpe vs. size kalmış. Ama birden fazla takı kullanırsanız olmaz, birini seçmek zorundasınız starınızı bulmak zorundasınız. Her şey birlikte star olamaz asla unutmayınız.

Peki, bu sefer üstünüzde salaş bembeyaz incecik hatta tiril tiril bir gömlek hayal edin. Düğmeleri yok, yine belki uzun bir kolye var ama bence uzun küpeler daha harika olacaktır. Size kalmış.

Şimdi pantolonunuzu siyah ve hatta yüksek bel hayal edin. Üzerinize içine atılmış beyaz gömlek ya da sade düz renk beyaz tişört giyin. Üstüne harika bir ceket çekin hatta o ceketi omzunuza atın kolunuza yine siyah yan takılan bir çanta. Ayağınızı anlatmıyorum çünkü ayakkabılarınızı görmek istemediğimi söylemiştim. İnanın bana bundan daha feminen bir tarz yakalayamazsınız kızlar.

Her zaman sokak modasında da görürüz bol paça pantolonları. Hatta o uzun incecik kızlara her zaman daha çok yakışıyor diye iç geçiririz. Ama bence güzel bir fizik ile uzun topuklu ayakkabıların kurtaramayacağı olay yok. Ayrıca bol paça pantolonlarınızı sexy bir büstiyer ile de kombinler iseniz hem daha dikkat çekici hem de çok havalı görünebilirsiniz.

Bence en önemli şeylerden biride doğru giyinmek ve vücudunu tanımaktır. Bunların ikisini de bilmiyorsan kendini üzgün ve mutsuz hissedebilirsin. Ne yapsam olmuyor diye düşünebilirsin. Önce bunları araştırın ya da şık giyindiğini düşündüğünüz arkadaşınıza derdinizi anlatıp yardım isteyebilirsiniz. Hatta yapabiliyorsanız bir Stilistten yardım alın. Kendinize iyi bakın ve ışığınız her zaman parlasın.