Günümüzde bayanlar kendilerini göstermek için şıklık ve güzellik konusunda yarış içerisindeler. En şık olabilmek için tercih ettikleri elbiseler ve ayakkabıların yanında aksesuarlarında önemi büyük. Nitekim en önemlilerinden çantalar şıklığı ön plana çıkaracak aksesuardır. Her yıl modanın değişmesiyle çantalarda yeni moda ya uygun şekillerde modellerini çıkarır.

En Şık çanta modelleri yeni trendlere uyumluluğu bu sene bayanların çanta seçiminde zorlamayacaktır. Özellikle elbisenizin mini olması, uzun olması , staplez olması hiç farketmeksizin abiye çantalar elbise modellerine tamamen uyum göstermektedir. Oldukça şık olan abiye çantalar içerisine sadece makyaj malzemelerin sığacağı şekilde üretilmiş elle tutulan bir model olmustur. Her kadında muhakkak bulunan siyah çanta modelleri bu yılda birbirinden farklı ve şıktır.

Özellikle gündüz kullanılan siyah çantalar büyük ve çok gözlü olup kadınların herşeyini alması gereklilğinden tercih sebebidir. Renk olarak Önümüzdeki yıllarda tek renk ön plana çıkmıstır. Plaj çantaları ise sadece plajda değil aynı zamanda günlük ve piknikte kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Genellikle yazın renklerinden olan turuncu, mor, sarı ve pembe beyaz renklerin karışımıyla tasarlanan plaj çantaları kurdele, çiçek ve yaprak desenleriyle de göze çarpmaktadır.

Zincir askılı çanta göz alıcı modelleriyle bu yıl dolaplarımızda yer almaktadır. Gece hayatında sokakta her yerde kullanabilceğimiz bu çanta çeşitli renk desen ve büyüklükte modelleri mevcuttur. Sade kombinlerinizi renkli zincir askılı çanta ile hareketlendirebilirsiniz. Sırt çantası öğrenciler için vazgeçilmezdir. Değişik sırt çanta modelleri günlük yaşantımızda laptop, hırka, dergi gibi yanımızda bulundurmak zorunda olduğumuz eşyaları taşıma da kolaylık sağlar. Yine değişik desenlerde olan clutch( el portföyü) hayatımıza markalar ve bloggerlar sayesinde yer aldı.

İçerisine sadece telefon ve paramızı koyabildiğimiz el portföyü 2016 da ön planda durmaktadır. Her ne kadar kadınlar çantalarında aradıkları şeyleri bulamasalar da vazgeçmeyecekleri çantalardan bucket çanta bu yılda farklı modelleriyle karşımıza çıkmaktadır. Askılı ve geniş olması sebebiyle bütün ihtiyaçlarımızı yanımızda bulundurabilme imkanı sağlamaktadır.

Yine bu yıl kadınlar çanta modelleriyle kendilerini göstermektedir. Önemli olan çantanın markası veya fiyatı değil, yaptığınız kombine en uygun çanta modelini bulup güzelliğinize güzellik katmaktır. Bayanların seveceği ve kombin için tercih edebileceği çanta modelleri hakkında merak ettiklerinizi bizlere danışabilirsiniz.