Birçoğumuzun taklit ürünleri ile tanığı çin büyük bir atağa geçerek yeni teknoloji akıllı telefonlarda bükülebilir özelliği ilk sunan ülkeler arasında yer almayı başardı. Bükülebir ekrana sahip telefonun ilk görüntülerinin yayınlanmasının ardından özellikle telefonun üstüne oturma gibi durumlarda kırılan ekran derdinden de kurtulmanın artık mümkün olacağı belirtildi. İlk olarak LG markasın G Flex serisi ile duyulan kavisli telefonlar, Note 7 ile uzun süredir problemler yaşayan samsung markasınında üzerinde araştırmalar yaptığı bir durum.

Tasarım yönünden cihazı incelediğimizde oldukça ince olduğu ve ekranda bulunan uygulamaların daha net bir şekilde görüldüğü üst kısımdaki resimde belli oluyor. Hız bakımından da kullanıcıların isteklerini karşılayacak olan bu cihazın kalitesi ve kullanımı gerçekten merak ediliyor. Akıllı telefonlar konusunda araştırmalarını yoğunlaştıran Çin ilerleryen  zamanlarda bu modelin satışa sunulacağını belirtiyor.

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi ile yeni nesil akıllı telefonlarda sağlamlık ve ekranın bükülmelere karşı dayanıklı olması için birçok tanınmış marka çalışma yapmasına rağmen ilk olarak çin’de gündeme gelen bükülebilen telefonlarda ne kadar esnek olacağıda satışa sunulmasının ardından incelemelerimizde sizlerle paylaşılacaktır. Tahmini olarak diğer modellere göre daha düşük fiyatlara satılması beklenen bu model özellikle oyun severlerin ilgisini çekecek gibi duruyor.